Zebranie sprawozdawcze OSP w Golczewie.

Dnia 3 marca nasi członkowie spotkali się na zebraniu sprawozdawczym w restauracji Herbowa. Podsumowano ubiegły rok, cele jakie zostały zrealizowane oraz ogólne rozliczenie wydatków funkcjonowania naszej jednostki. Ze względu na obszar w jakim się znajduje Golczewo, jednym z kluczowych punktów zebrania był planowany zakup łodzi strażackiej. Podczas zebrania rozmawiano również o nowym ciężkim samochodzie ratowniczo-gaśniczym, który jest niezbędny do działań w naszym rejonie. Podczas zebrania mieliśmy okazje gościć kpt.Michała Wiaderskiego, przedstawiciela Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim. W imieniu komendy jak i funkcjonariuszy podziękował za owocną współprace z naszą jednostką. Również pan burmistrz Andrzej Danieluk podkreślił współprace naszych ochotników podczas zabezpieczania imprez organizowanych przez naszą gmine tj. Zawody wędkarskie,triatlon czy też Dni Golczewa. Burmistrz obiecał pomoc w staraniach o nowy wóz oraz zadeklarował wsparcie finansowe dla wymiany bramy.

 

 

zebranie 1 zebranie 4 zebranie 2 zebranie 5 zebranie 6